Rozumíš bylinám? Zkus kvíz POZNEJ BYLINKU.

byliny bylinky a znameni horoskopu ryby 21 2 20 3Ryby často vidí věci, které jsou okolí skryté. Jsou jemné, klidné, duchovně založené a mají velmi vyvinutou intuici. Ve společnosti se spíše drží v pozadí, pozorují a vyhodnocují, co vidí. Spousta zdravotních problémů u nich pramení ze stresu a jejich citlivé povahy.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu vodnar 21 1 20 2Vodnáři jsou svobodomyslní, plni elánu, nadšení, originálních myšlenek a neobvyklých nápadů. Jsou znamením přátelským, idealistickým, což se může setkat s nepochopením. Čas od času je může dohnat únava, případně bolest hlavy. Nejvíce je mohou potrápit nejrůznější alergie a také křečové žíly.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu kozoroh 22 12 20 1Kozorozi jsou introvertní a své nitro před ostatními spíše skrývají. Nicméně důležitý je pro ně úspěch a jsou velmi cílevědomí a ambiciózní. Dokážou se zříci pohodlí, jen aby dosáhli toho, co si naplánovali.  Jsou znamením relativně zdravým, trápí je spíše kosmetické problémy, nebo problémy s klouby.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu strelec 23 11 21 12Střelci jsou znamením aktivním, dobrodružným, upřímným a pravdomluvným. Často jsou zbrklí a také dávají přednost nezávislosti a svobodě. Střelci lehce přibírají a také jim chutná spíše nezdravá strava, měli by si proto dávat pozor na játra a žlučník.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu stir 24 10 22 11Štíři na první pohled působí pasivně, ale mají v sobě ukrytou energii. Vždy si rádi počkají na správnou chvíli a dokážou čekat velmi dlouho. Mají silnou vůli a vřelé city. Staré křivdy nezapomínají, což u nich může vyvolat potíže s krevním tlakem. Časté problémy jsou i v oblasti urogenitálního traktu.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu vahy 23 9 23 10Jak už název znamení vypovídá, tak váhy jsou znamením usilujícím o rovnováhu, harmonii a soulad. Vyhýbají se stresu a spěchu. Vzhledem k tomu, že se často snaží o urovnání sporů ve vztahových oblastech a vždy hledají kompromis, tak mohou mít problémy s ledvinami a močovým měchýřem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu panna 23 8 22 9Panny jsou znamením, které rádo pečuje o své zdraví, čistotu a pořádek. Mohou být ve stresu, když něco není dle jejich představ, což se negativně odráží ve správném fungování jejich trávicí soustavy a také ve správné funkci jater. Panny by měl dávat přednost dostatku ovoce a zeleniny ve svém jídelníčku.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu lev 23 7 22 8Lvi jsou znamením charismatickým, dobrosrdečným a vůdčím s přirozenou autoritou, špatně však snáší kritiku. Nejcitlivějším orgánem pro toto znamení je srdce. Dále však může mít problémy s krevním tlakem, játry a žlučníkem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu rak 22 6 22 7Raci jsou jemní a citliví. Trpívají psychickými propady, které jsou způsobeny hormonální nerovnováhou organismu (nerovnováha se může u žen projevovat gynekologickými potížemi). Raci mohou mít také problémy s nadváhou díky pomalejšímu metabolismu a následně i s vysokým krevním tlakem.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu blizenci 22 5 21 6Pro znamení blíženců je typické onemocnění dýchacích cest a nervové soustavy, jelikož jsou znamením, které se zajímá o všechny oblasti života a jejich mozek je často přehlcen přemírou informací, mohou reagovat vznětlivě či případně nemohou přestat přemýšlet.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu byk 21 4 21 5Býci jsou jedním z nejzdravějších znamení horoskopu, trpívají však především trávicími obtížemi, jelikož jsou velkými požitkáři a dobrému jídlu a pití zkrátka neodolají. Kromě trávicího ústrojí mívají také problémy s krkem, a to nejen v oblasti šíje, ale taktéž v oblasti krčních mandlí.

Číst dál...

byliny bylinky a znameni horoskopu beran 21 3 20 4Berani díky své povaze a životnímu stylu mají sklony k přecházení nemocí, nespavosti, žijí rychlým tempem a nemají čas své neduhy doléčit. Jsou tvrdohlaví a možná i právě proto je často bolí hlava.

Číst dál...

Nemocí, byliny - hledat

mojra.cz
  • Luštitelské časopisy

Tagy - štítky:

zrak   účinky   nežádoucí   Galenos   bylinná směs   pijeme   kůra   strom   epilepsie   rostlina   stonek   nemoc   vřed   Zentrich   játra   kontraindikace   babské rady   zánět   využití   choroba   horečka   kojenec   chřipka   čaj   teplé   mrtvice   alergie   Podhorná   Avicena   ledvin   zdraví   Zentrich   kvasinky   zlomenin   výroba   minut   hlavy   kloub   trávicí   rýma   močopudný   krk   zalijeme   Paracelsus   průjem   Váňa   hemoroid   komplikace   víno   sběr   ovoce   brnění   fermentace   stvol   pálení   Janča   kontraindikace   žlučník   premenstruační   tinktura   vitamín   pěstování   žaludek   slezina   plísně   ruka   nohy   bolest   recept   srdce   kolika   nať   kameny   plíseň   horké   zácpa   květ   indikace   chladné   ateroskleróza   jaterní   kořen   houba   akné   olej   Treben   dásně   viry   nachlazení   angína   řídnutí kostí   střev   list   noha   postup   artróza   mateřské   katar   keř   šlacha   migrén   Mattioli   fytoterapie   sliznice   krvácení   zpracování   kornatění   odvar   vývar   zápal   Moučka   nálev   opar   kapsaicin   bylina   neht   chřipka   použití   abytyše Hildegarda   inhalace   písek   zelina   slinivka   končetina   osteoporóza   obsažené   vliv   bylinka   roztroušená   štítná   sušení   vitamin   sval   kůže   zelenina   menstruační   děti   Janča   vlas   arteriskleróza   obsahuje   slezina   užití   pupen   tlak   dna   prášek   sirup   koupel   metabolismus   játra   hemeroid   astma   stonek   účinek   revma   antibiotik   hlas   mensturace   studené   návod  

Počet stránek ve webu:

2391

(v počtu jsou i uložené zatím nezveřejněné stránky a stránky v poradně)